Korzystamy z plików cookie. Możesz wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

KOLCZYKI

Kobiety kochają kolczyki. Jak dobrać ten rodzaj biżuterii do kształtu twarzy i stroju, aby wyglądać rewelacyjnie? Oczywiście najbardziej uniwersalna jest biżuteria wykonana ze szlachetnych kruszców, ale obecnie to sztuczne ozdoby są absolutnym hitem. Od czystego srebra bardziej pożądane jest srebro oksydowane, czyli specjalnie przyciemniane. Naj...

Kobiety kochają kolczyki. Jak dobrać ten rodzaj biżuterii do kształtu twarzy i stroju, aby wyglądać rewelacyjnie? Oczywiście najbardziej uniwersalna jest biżuteria wykonana ze szlachetnych kruszców, ale obecnie to sztuczne ozdoby są absolutnym hitem. Od czystego srebra bardziej pożądane jest srebro oksydowane, czyli specjalnie przyciemniane. Najchętniej wybierane złoto ma kolor biały lub jasnożółty.  Styliści cenią tez drobne, złote kolczyki z wygrawerowanym logo znanej i szanowanej marki, które nie rzucają się w oczy, ale wyglądają bardzo ekskluzywnie. Wśród kamieni rządzą szafiry, delikatne perły i kryształy. Warto wybrać dla siebie coś, co odzwierciedla nasz charakter i gust. Wtedy ma się pewność, że zakup będzie udany!

Więcej

KOLCZYKI Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów