Korzystamy z plików cookie. Możesz wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

La Moon

O nas

 La Moon nie jest wielką międzynarodową korporacją. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem i to determinuje nas do działania, aby każdy klient był zadowolony z zakupu oraz obsługi. Każdy produkt, który znajduje się w naszym sklepie jest małym rękodziełem. Od lat z pasją przyglądamy się branży jubilerskiej, szukamy nowych wzorów, biżuterii artystycznej oraz klasycznej, a  także ręcznie oprawianej w drogocenne kamienie. Zgromadziliśmy zespół najwyższej klasy specjalistów, dzięki czemu nasza biżuteria jest nie tylko niepowtarzalna, ale także ponadczasowa i trwała. 

Historia

 Firma "Kurowski Group" powstała w 1986 roku w Jeleniej Górze gdzie po raz pierwszy został otwarty sklep numizmatyczny. Począwszy od tego momentu do dzisiaj staliśmy się liderem w produkcji opakowań numizmatycznych, uszlachetnianiu monet oraz sprzedaży metali inwestycyjnych. Swoją rozpoznawalną i szanowaną markę budujemy poprzez bliskie relacje z naszymi Partnerami, odpowiadając na ich potrzeby oraz wzmacniając kapitał własny spółki. Widząc przyszłość w recyklingu metali szlachetnych udostępniamy naszym Klientom alternatywne formy płatności oparte na kontach metalowych powierzonego materiału.

Przedsiębiorstwo Kurowski Group skupia w sobie nie tylko sklep La Moon, ale także Karkonoski Dom Numizmatyczny (Lider numizmatów) oraz Kurowski Metals (lider w produkcji i sprzedaży metali szlachetnych). W naszej ofercie znaleźć można zarówno tradycyjną biżuterię srebrną i złotą, jak również nowoczesne wzory wytwarzane w pojedynczych egzemplarzach przez artystów plastyków. Czasem używane są do tego także niekonwencjonalne w tej branży materiały. Dzięki starannie wyselekcjonowanym wyrobom pochodzącym z całego świata nasza oferta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Nową formą tej działalności jest sprzedaż wyrobów jubilerskich, najwyższej jakości biżuterii z kamieniami szlachetnymi, głównie brylantami, biżuterii nowoczesnej i artystycznej. Sklep stacjonarny znajduję się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w pobliżu Parku Wodnego Tropikana. Zapraszamy do odwiedzin w sklepie stacjonarnym oraz online na stronie www.lamoon.pl